ANGAJAM EVALUATOR MANEVAR EPI / EBM

FORTIS GLOBAL MANAGEMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cunoaste si respecta toate prevederile legale in vigoare si reglementarile profesionale - Standardele Internationale de Evaluare si recomandarile ANEVAR in practica de evaluare;
Efectueaza evaluari ale bunurilor imobile si/ SAU mobile
Participa la intalnirile periodice organizate de catre Asociatia Nationala a Evaluatorilor din Romania;
Efectueaza verificari ale rapoartelor de evaluare realizate de catre evaluatorii externi asupra bunurilor;
Analizeaza permanent evolutia pietei bunurilor mobile si imobile, semnealeaza superiorului direct modificarile majore survenite si propune masuri in sensul adaptarii procedurilor interne la noile conditii de piata;

CERINTE

Diploma ANEVAR – membru titular ANEVAR - specializarile : evaluator de proprietati imobiliare (EPI) ( evaluator de bunuri mobile (EBM) constituie avantaj);
Experienta semnificativa, de cel putin 2 ani in evaluarea bunurilor, in special in activiatea bancara;
Cunostinte de limba Engleza;
Persoana responsabila, riguroasa si atenta la detalii;
Atitudine dinamica si spirit de echipa;

BENEFICII OFERITE

DECONTARE CURSURI
BONUSURI

Fortis Evaluări şi Consultanţă este unul din liderii de piață în furnizarea de servicii de consultanță și evaluare pentru un spectru larg de clienţi prin intermediul reţelei naţionale de experți evaluatori. Rețeaua noastră de evaluatori acoperă toate orașele principale ale României, oferind o imagine clară a pieței imobiliare naționale cât și a celor regionale și locale. Compania are o vastă experienţă în evaluarea și oferirea de servicii de consultanță cuprinzând toate categoriile de segmente de piață