ANGAJAM EVALUATOR ATESTAT ANEVAR - junior

DGV FINANCE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam evaluator proprietati imobiliare, fara/cu experienta (acceptam si candidati care au efectuat numai orele de curs, fara atestat), part-time sau full-time.

Perioada de proba este de 30 de zile.

Cerinte:

1.carnet de conducere autoturisme

2.limba engleza nivel mediu

3.disponibilitate de lucru dupa orele de program (9-18)

4.Cunostinte solide word, excel, operare internet, etc

5.disponibilitate pentru efectuarea sarcinilor administrative

Salariul este de 1.200-1.500 lei, functie de pregatire si de nivelul de cunostinte la data interviului.

CERINTE

evaluari imobile, studii fezabilitate, consultanta imobiliara