Angajam Electricieni - Electrician mentenanta / Electrician automatizari / Electrician instalatii electrice

Professional HR Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam oameni cu experienta care sa ocupe posturile de Electrician(Instalatii electrice)
Electrician automatizari
Electrician mentenanta

CERINTE

Experienta anterioara de lucru pe posturile respective.

BENEFICII OFERITE

Oferta salariala difera de la un post la altul.
Persoanele interesate ne pot contacta telefonic la numarul de telefon: 0770 954 353

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro

Sediul central:
Bucuresti
B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 4, Sector 1
Tel: 0770 954 353

Filiale:
Brasov, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Ploiesti, Timisoara.

Rep Moldova - Chisinau
MD-2068, Chisinau, str. Miron Costin nr. 7, biroul 404

Bulgaria - Sofia
Sofia 1000,B-dul Vitosha, nr.66, etaj 4