Angajam client service/agenti promovare si vanzari in domeniul publicitar, articole promotionale, broderie industriala si echipamente de lucru personalizate

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea on-line a companiei si a produselor pe care le comercializam, prin diferite mijloace de promovare care vor fi puse la dispozitie ulterior.
- mentinerea unei promovari pe diverse site-uri partenere prin adaugare, editare produse/servicii
- crearea de noi legaturi intre posibili clienti si stabilirea intalnirilor pentru prezentarea produselor si serviciilor
- mentinerea unei legaturi intre clientii existenti prin diferite mijloace, newslettere, oferte, promotii,contact telefonic, etc
- gasirea de noi solutii/idei pentru o cat mai eficienta promovare
- etc

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa posede cunostinte PC si rapiditate in operatiunile efectuate pe calculator, capacitatea de a distribui atentia mai multor sarcini concomitent, sa aiba un stil de lucru organizat, ordonat si curat.
Datorita unui volum de lucru diversificat, desfasurat in fata calculatorului, candidatul trebuie sa isi pastreze eficienta, si concentrarea in indeplinirea sarcinilor.
De asemenea candidatul ideal trebuie sa prezinte maxima seriozitate.

BENEFICII OFERITE

- program de lucru de luni - vineri de la 09. 00 - 17. 30
- birou, laptop, telefon mobil
- salariu + bonusuri in functie de performante, prime.
- loc de munca stabil