ANGAJAM ASISTENTA MEDICALA

S.C. Cristina Medical S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se va lucra in ture cu medici de diferite specializari (psihiatrie, neurologie, medicina interna, reumatologie, cardiologie).
Cautam persoane ambitioase, dornice de afirmare dispuse sa promoveze serviciile clinicii noastre.

CERINTE

Angajam asistenta medicala cu aviz de libera practica, dispusa pentru program full time.
Se cer abilitati in utilizarea calculatorului si atentie la detalii.

BENEFICII OFERITE

Se vor stabili la interviu

SC CRISTINA MEDICAL SRL a fost infiintata in anul 2003. Inca din acel an, societatea a avut contract cu Casa de Asigurari de Sanatate a Municipiului Bucuresti pentru urmatoarele specialitati : Neurologie, Psihiatrie, Psihologie, Medicina Interna.
Pacientii asigurati care au bilet de trimitere de la medicul de familie sau de la medicul specialist beneficiaza de consultatii medicale gratuite, retete gratuite sau compensate, servicii medicale gratuite specifice specialitatii.