Angajam Asistenta invatatoare - grupa 6-9 ani

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Specifice rolului de pedagog Montessori – pregatirea mediului, coordonarea activitatilor in clasa, pregatirea materialelor, motivarea si indrumarea copiilor, crearea si mentinerea unei atmosfere armonioase si propice activitatilor;
Observarea si evaluarea individuala a evolutiei copiilor;
Realizarea planului pedagogic saptamanal, lunar si anual;
Comunicarea cu parintii

CERINTE

Engleza avansat;
Experienta de lucru cu copiii;
Studii de formare in metoda Montessori si experienta de lucru in acest sistem sau alt sistem alternativ de educatie reprezinta un plus.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant;
Conditii excelente de lucru

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!