Angajam asistent vanzari

Depot 96

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consilierea clientilor si informarea corecta si completa a clientilor asupra caracteristicilor articolelor;
- Incasarea contravalorii produselor si emiterea de documente justificative (bon fiscal/ factura fiscala);
- Receptionarea produselor;
- Participarea la inventarele lunare magazinului ;
- Intretinerea curateniei si ordinii in magazin.

CERINTE

CV CU FOTOGRAFIE OBLIGATORIU
- Cunostinte privind utilizarea PC, casa de marcat, POS;
- Vechime minim 6 luni in activitatea de comert;
- Simt estetic dezvoltat;
- Abilitati de comunicare si prezentare;
- Persoana sociabila si optimista.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
Salariu fix + bonuri de masa + comision din vanzare + bonusuri pentru atingerea targetului.

Depot 96 si-a inceput calatoria in lumea modei creand o linie vestimentara special gandita pentru a satisface nevoile de exprimare in materie de imbracaminte a femeilor cu personalitate, care apreciaza unicitatea, confortul si un stil unic.