ANGAJAM ASISTENT MANAGER

Club Feroviar SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Activităţi administrative: fax, email şi operare pe calculator
-Preluarea apelurilor telefonice
-Consilierea telefonică a clienţilor
-Construirea şi promovarea prin diferite canale de publicitate a ofertelor companiei
-Vizionarea/prezentarea de oferte la solicitarea clienţilor
-Prezentarea şi consilierea directă a clienţilor în legătură cu ofertele companiei
- Activitati de secretariat (scrisori, adrese, intocmire de rapoarte solicitate de manager, comunicare parteneri)
- Activitati de vanzari, marketing, prospectare de piata ca asistent al managerului general
- Activitati de contabilitate primara

CERINTE

- Cunostinte avansate operare PC si MS Office
- cunostinte avansate de lb. germana
- cunostinte de engleza consituie un avantaj
- Experienta profesionala intr-o activitate similara poate constitui un avantaj
- Atitudine pozitiva, constructiva, orientata spre rezultate
- Capacitate de a lua decizii corecte si rapide
- Atentie la detalii
- Fire energica, comunicativa cu capacitate de relationare
- Capacitate de organizare si planificare a sarcinilor si prioritatilor

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Oportunitati de dezvoltare in cariera

Club Feroviar este o companie de consultanţă în dezvoltarea afacerilor, ce acţionează ca o platformă integrată de comunicare adresată organizaţiilor din domeniul feroviar, transportului multimodal şi transportului public. Compania furnizeaza solutii multidisciplinare pentru companiile feroviare interesate să initieze afaceri sau să se dezvolte în cele 28 de pieţele feroviare din Spaţiul Extins al Mării Negre. De asemenea, platforma Club Feroviar este adresată organizatiilor care doresc să se implice în parteneriatul pentru construirea unui mediu de afaceri feroviar puternic, competitiv şi sustenabil. Pilonii acesteia sunt reprezentati de servicii de consultanţa, comunicare directă de business si comunicare cross-media.