Angajam asistent/a medical/a , experienta pediatrie

Clero Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam asistente medicale, preferabil cu experienta pediatrie pentru gradinita privata. Cerinte obligatorii :
- punctualitate
- seriozitate
- experienta in domeniu

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Se asigura :

- salariu atractiv
- masa
- transport
- + alte beneficii care se vor discuta la interviu

Clero Solutions - solutii pentru firme , infiintari firme, stampile firma cu livrare rapida, resurse umane, protectia muncii,medicina muncii, obtinere autorizatii,inregistrare marca, webdesign, inregistrare domenii web, optimizare seo, recrutare si selectie, head hunting, team building, inregistrari Revisal, reprezentare societati la institutiile statului, servicii tehnoredactare si generare orice documente sau declaratii. Detalii pe http://www.clerosolutions.ro