Angajam agent vanzari tipografie digitala

Hala de printuri

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII: Jobul consta in contactarea de clienti (direct, prin email, telefon), in organizarea de prezentari si negocierea contractelor.

DESCRIEREA COMPANIEI: HALA DE PRINTURI, are ca obiect principal de activitate Tiparul digital. Produsele noastre acoperă întreaga gamă a tiparului digital (broşuri, flyere, pliante, ecusoane, afişe, postere, cărţi de vizită, calendare, etc.), cât si cea a tiparului indoor outdoor (bannere, roll-up-uri, afişe, tablouri pe canvas, autocolante, etc.)

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL: - experienta in vanzari
- activ, abilitate in comunicare, prezentabil
- usurinta in realizarea de corespondenta comerciala
Angajatul va cunoaste in detaliu caracteristicele produselor, si va auto organiza pentru prezentari la potentiali clienti.

BENEFICII OFERITE

Beneficii; salariu fix in functie de realizarea unui targhet minim si comision din incasari

HALA DE PRINTURI, are ca obiect principal de activitate Tiparul digital. Produsele noastre acoperă întreaga gamă a tiparului digital (broşuri, flyere, pliante, ecusoane, afişe, postere, cărţi de vizită, calendare, etc.), cât si cea a tiparului indoor outdoor (bannere, roll-up-uri, afişe, tablouri pe canvas, autocolante, etc.)