Angajam agent vanzari echipamente tratare apa

KineticRo Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificare noi clienti
- intocmire oferte
- stabiliri intalniri la sediul clientului
- analiza parametrilor fizico-chimici ai apei la domiciului clientului
- urmarirea proiectului pana la finalizarea comenzii

CERINTE

- experienta relevanta in vanzari (minim 2 ani)
- recomandare scrisa de la ultimul loc de munca
- absolvent al facultatilor de profil: chimie industriala
- cunoascator limbi straine (engleza - mediu);
- permis conducere categoria B
- cunostinte de baza operare PC
- sociabil, dinamic si dornic de afirmare

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + comision, autoturism, telefon mobil
- instruire initiala si periodica facuta de specialisti
- oportunitati reale de promovare

KineticRo Solutions este reprezentantul pe Romania si importator unic autorizat al producatorului Kinetico Inc. US. Datorita solutiilor inovative, Kinetico este in prezent lider mondial in industria sistemelor complete de tratare, filtrare si dedurizare a apei, oferind cele mai performante echipamente rezidentiale si industriale.