Angajam Agent marketing prospectare piata

Geo Topo Urban

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cerinte job:
-sa identifice principalele caracteristici ale sistemului/ procesului supus evaluarii, alegerea metodei de evaluare si stabilirea instrumentelor de lucru
- sa contribuie la implementarea planului de marketing stabilit la nivelul intregii companii
- sa propuna dezvoltarea unor noi linii de afaceri
- sa intocmeasca rapoarte pe care le prezinta periodic Managerului
- sa aiba capacitatea de organizare a locului de munca
- sa participe activ la rezolvarea sarcinilor echipei
-sa execute orice alte dispozitii date de superiorul ierarhic direct sau de supraordonatii acestuia in realizarea strategiilor pe termen scurt ale companiei in limitele respectarii temeiului legal

CERINTE

Cerinte candidat: trebuie sa fie cinstit, loial si disciplinat, sa dea dovada in toate imprejurarile de o atitudine civilizata si corecta fata de toate persoanele cu care vine in contact.
Capacitate organizatorica,flexibil,perseverent,disponibilitate deplasare
-cunoasterea limbii engleze-conditie obligatorie