Angajam Agent Imobiliar

Exclusive Tenancy Residence

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile angajatilor nostri sunt:
-Crearea unui portofoliu de proprietati
-Promovarea anunturilor din portofoliu pe site-uri de specilitate
-Formarea, mentinerea, gestionarea relatiilor cu clientii agentiei
-Efectuarea vizionarilor la proprietatile din portofoliu impreuna cu clientii agentiei

CERINTE

Candidatul ideal pentru noi este o persoana:
-Tanara
-Perseverenta
-Energica
-Ambitioasa

Permisul de conducere si cunoasterea unei limbi straine sunt un avantaj!

Exclusive Tenancy este o agentie imobiliara care urmareste satisfacerea nevoilor clientilor prim oferirea de servicii imobiliare accesibile, intermedierea fiind executata de profesionisti pregatiti sa faca fata oricarei potentiale situatii.
Agentia are un mediu de lucru tanar, prietenos, conducerea fiind si ea formata din tineri bine-pregatiti pentru a forma noi agenti imobiliari de succes.