Angajam Agent de vanzari

GSC MEDIA TECHNOLOGY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivul job-ului:
• Cere oferte, negociaza preturi si lanseaza comenzi furnizorilor
• Angajeaza transportatori, organizeaza livrari
• Verifica confirmarile de comanda, urmareste termenele de livrare
• Solicita furnizorilor documentatie, certificate, materiale publicitare etc.
• Suport tehnic comercial-vanzari, comunicare, marketing e-commerce si promovare comerciala prin suport tehnic avansat.
• Gestiune, preluare comenzi, ambalare si expediere produse, urmarirea mentinerii stocului.

CERINTE

• Cunostiintele generale din domeniul IT.
• Interes pentru domeniul IT si pentru aprofundarea cunostintelor privind produsele si serviciile companiei.
• Realizarea planul zilnic de vanzari.
• Dezvoltarea portofoliului de clienti.
• Prezentarea si promovarea directa produsele / serviciile prin realizarea de oferte pentru clientii potentiali si cei existenti.
• Prospectarea in permanenta a pietei in vederea identificarii de noi clienti si a cresterii cotei de piata a produselor / serviciilor in zona in care actioneaza.
• Mentinerea in permanenta a legaturii cu clientii existenti pentru fidelizarea acestora.
• Executa orice alte dispozitii date de superiorul ierarhic direct sau de supraordonatii acestuia in realizarea strategiilor pe termen scurt ale companiei in limitele respectarii temeiului legal.
• Atitudine pozitiva.
• Initiativa, proactivitate si orientare pe rezultate.
• Permis conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial compus din parte fixa + comision.
• Siguranta locului de munca si respect fata de salariat.
• Mediu de lucru modern si colectiv tanar .
• Program de lucru de luni pana vineri, flexibil, full time (8 ore) sau part time (4 ore).
• Suport continuu din partea coordonatorului dar si din partea colegilor.
• Instrumente de lucru performante.
Daca doresti sa ne cunosti, aplica acum sau trimite-ne CV-ul tau pe adresa roxana.ariton@gscmedia.com .

GSC Media Technology este o firma IT, cu varii domenii de activitate, completand o gama larga de produse si servicii. Este o companie ce intelege nevoile si necesitatile clientilor, si de aceea personalul nostru este format din oameni cu experienta profesionala, mereu pasionati de a invata lucruri noi, de a se implica in actiune si proiecte noi, pentru a garanta servicii ireprosabile.
Firma a fost infiintata in 2012 si obiectivele noastre sunt in acord cu principiile care ne indruma in bransa pe care o administram: responsabilitate, profesionalism, promtitudine, seriozitate si eficienta. Solutiile noastre sunt optimizate, personalizate si pliate in functie de necesitatile firmei dumneavoastra.