Analist vanzari - farma

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Gestionarea campaniilor comerciale;
• Configurarea campaniilor comerciale și a ofertelor speciale – conform comunicărilor făcute de Managerul de Vânzări Retail
• Centralizează campaniile active conform modelului în vigoare – la fiecare modificare
• Păstrează evidența comunicărilor campaniilor comerciale și ofertelor speciale, atât a celor primite cât și a celor trimise, pentru accesarea facilă a lor în caz de nevoie
• Identifică și atenționează Managerul de Vânzări Retail asupra erorilor de configurare/comunicare a campaniilor
• Întocmește ofertele comerciale pentru Managerul de clienți cheie – lunar
• Asigură suport pentru întocmirea rapoartelor aferente poziției de Analist Vânzări

CERINTE

- studii: superioare
- cunoştinţe: operare Charisma, operare cu MS office, foarte bună cunoaștere MS Excell
- experienţă: minim 3 ani în aceeași funcție sau echivalent, cursuri specializate în domeniu
- capacitate de a selecta prioritățile, de a lucra sub presiune cu sarcini și termene limită strânse; abilități de a interpreta date tehnice, rapoarte financiare și de vânzări
Va rog sa trimiteti aplicatia la: elena.gorea@abchumancapital.ro

BENEFICII OFERITE

Se va negocia in urma interviului.

ABC Human Capital – Agentie de recrutare & Executive Search, dezvolta din anul 2005 proiecte de headhunting si recrutare pentru mai mult de 190 de companii prezente pe piata din Romania. Majoritatea proiectelor derulate de agentia noastra se adreseaza pozitiilor de middle si top management, insa compania are experienta si in recrutarea de personal pentru posturi entry level.
Gama serviciilor noastre este alcatuita astfel incat sa raspunda nevoilor companiilor client ― de la selectia si recrutarea personalului, pana la evaluarea profesionala a candidatilor sau a personalului angajat, precum si implementarea de programe de sustinere a persoanelor vizate readaptarii la noile exigente ale pietei fortei de munca.

Portofoliul nostru de clienti >> http://goo.gl/CIDu0
Ce oportunitati de cariera oferim >> http://goo.gl/scNUH
Contact >> http://goo.gl/ZyX6d