Analist Programator Senior

NOVA INDUSTRIAL SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Cunoasterea foarte buna a cel putin unui limbaj de programare orientat obiect (C#, C++, Java);

Constituie un avantaj experienta in Oracle;

Constituie un avantaj experienta in management de proiect;

Constituie un avantaj cunoasterea unor limbaje de programare/tehnologii cum ar fi: HTML, Javascript, PHP, ASP, ASP.NET, Access, MySQL;

Abilitati de comunicare, lucru in echipa si cu clientii, spirit de initiativa;

Constituie un avantaj cunoasterea limbii engleze.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv - se va discuta in functie de candidat.

SC NOVA INDUSTRIAL SA este una dintre cele mai cunoscute si mai experimentate firme de consultanta in domeniul energetic , 100% cu capital romanesc, 100% privat, ce activeaza cu succes pe piata romaneasca inca din 1996.

SC NOVA INDUSTRIAL SA isi desfasoara activitatea in special pentru satisfacerea cerintelor sectorului energetic prin servicii de consultanta, prin lucrari de studii, cercetare-dezvoltare, inginerie tehnologica, respectiv prin conceperea, producerea, livrarea si mentenanta unor produse de inalta tehnicitate specifice sectorului.

SC NOVA INDUSTRIAL SA este agreata / certificata ca furnizor de servicii si produse de catre CNCAN (Comisia Nationala pentru Controlul Activitatilor Nucleare), ANRE (Agentia Nationala de Reglementari in Domeniul Energetic), CNTEE Transelectrica SA, CN Nuclearelectrica SA si alte companii beneficiare.

Dintre principalii beneficiari din Romania ai lucrarilor efectuate de compania noastra SC NOVA INDUSTRIAL SA se pot mentiona: Parlamentul Romaniei, Ministerul Economiei si Comertului, Ministerul Educatiei, Cercetarii Si Tineretului, CNTEE Transelectrica SA, SN Nuclearelectrica SA, Hidroelectrica SA, ELECTRICA SA, ENEL SA, SMART SA, HIDROSERV SA, etc.