Analist Programator Senior

SKILL TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- analiza cerintelor clientilor interni/externi in vederea definirii specificatiilor functionale si tehnice pentru modificarea aplictiilor existente sau dezvoltarea de noi functionalitati
- proiectarea si dezvoltarea software pe baza de specificatii functionale
- documentarea aplicatiilor software realizate

CERINTE

- Studii superioare de specialitate finalizate sau student in an terminal (Automatica, Cibernetica, Matematica Informatica)
- Experienta pe un post similar minim 2 ani
- Cunostinte foarte bune de analiza si design al bazelor de date(TSQL, proceduri stocate)
- Experienta de programare web (ASP, ASP Net 2003+, C#, HTML, Javascript)
- Experienta de programare desktop (C#NET, VB.NET)
- Cunoasterea temeinica a conceptelor de programare
- Experienta in ciclul de dezvoltare al aplicatiilor web si desktop
- Constituie un avantaj: Visual Basic 6.0, Java
- Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational
- Abilitati de comunicare
- Capacitate de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- traininguri de specialitate in tara si in strainatate
- perspective reale de dezvoltare profesionala

Skill Team este o companie specializata in domeniul resurselor umane. Echipa de specialisti livreaza cu succes, servicii de training, recrutare si selectie, consultanta HR. Deruleaza proiecte de ridicare a standardelor profesionale in domeniul resurselor umane si de promovare a importantei profesiei de om de resurse umane.