ANALIST PROGRAMATOR .NET

JULSOFT GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltare software, creare specificatii tehnice.
Creare si implementare aplicatii.
Lucru in echipa.

CERINTE

Experienta in:
- SQL Server 2000, .Net, ASP
- Diploma universitara - Computer Science, Computer Engineering, Automation, Electronics, Cybernetics;
- Microsoft SQL Server 2000(proceduri stocate, view-uri, triggere, etc.), ASP, JavaScript, VBScript
- Cunostinte solide de dezvoltare aplicatii Web pe platforma Microsoft (.NET, Windows 2000 Server/XP&IIS 5.0/6.0, ASP )
- Experienta in domeniu dezvoltare sisteme informatice integrate ERP/CRM constituie un avantaj;
- Capacitate de analiza a cerintelor clientilor
- Persoana comunicativa, organizata, prezentabila, cu eficienta, tact,

BENEFICII OFERITE

Un pachet salarial motivant, depinzand de performanta.
Bonusurile pe proiect se acorda corespunzator indeplinirii atributiilor.

DESCRIEREA FIRMEI

Dezvoltare si implementare aplicatii ERP / CRM