ANALIST PROGRAMATOR

CENTRUL MEDICAL ROMAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizare de aplicatii si dezvoltarea acestora utilizand MSVisual Fox Pro, SQL, baze de date (MS SQL Server, MySQL, Oracle, Sybase
- programere web (HTML, Javascript, MySQL, CSS, PHP
- intretinerea, instalarea, configurarea aplicatiilor si bazelor de date existente

CERINTE

- studii superioare
- experienta relevanta in domeniu
- spirit de echipa
- abilitati de comunicare
- permis auto categoria B

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti ce activeaza intr-o companie tanara aflata in plin proces de promovare
- sanse reale de promovare
- pachet salarial atractiv

Furnizor de servicii medicale complexe, grupul de firme Romar este o institutie multifunctionala de diagnostic si asistenta medicala primara si specializata. Chiar de la deschiderea primului nostru centru, in mai 2000, ne-am propus sa oferim clientilor nostri servicii medicale complete, la un inalt standard calitativ folosind cea mai performanta aparatura medicala si de laborator