Analist payroll junior - limba franceza

EBC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam 5 analisti payroll juniori pentru clientul nostru, companie franceza specializata in domeniul consultantei HR si payroll.

Pozitia este full time - 8h/zi
Biroul este pozitionat ultra-central, intre Piata Romana si Universitate

Responsabilitati / Realizari

Dupa formarea de care vei beneficia in cadrul companiei, vei avea urmatoarele misiuni:

- Gestionarea relatiei cu portofoliul tau de clienti din Franta;
- Gestiunea administrativa a personalului (absente, concedii etc) pentru acesti clienti;
- Procesarea salariilor si a controbutiilor datorate;
- Controlul si procesarea declaratiilor obligatorii;
- Respectarea termenelor limita pentru toti clientii din portofoliu

CERINTE

Ce ne dorim sa ai:

- Franceza la un nivel foarte bun, minim B2 - scris si vorbit;
- Dorinta de a invata si de a te perfectiona intr-un domeniu nou;
- Usurinta de a te adapta intr-un mediu multi-cultural;
- Daca ai studii economice sau formare juridica, este un mare plus.

BENEFICII OFERITE

- Training complet;
- Salariu atractiv;
- Tichete de masa;
- Asigurare medicala privata - Medicover

Suntem compania de resurse umane care identifică, integrează și administrează eficient personalul de care au nevoie clienții români și internaționali.

La noi vei găsi nu doar oportunități de muncă, ci și susținerea morală de care poate mai ai nevoie pentru a prinde curaj. Vom fi lângă tine în timpul interviului cu angajatorul și vom păstra o comunicare transparentă pe toată durata procesului de recrutare.

Nu uita:
Jobul ideal este locul de întâlnire al candidaților și companiilor care se potrivesc, iar noi știm să creăm astfel de locuri de întâlnire.