Analist Media

Klarmedia

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti receptiv si comunicativ?
Iti place sa lucrezi in echipa si sa respecti deadlineuri?
Vrei sa fii la curent cu activitatea celor mai mari comapnii din Romania si sa faci parte din strategia lor de comunicare?
Vrei sa fii conectat la tot se petrece in jur, dar sa si inveti lucruri noi din diferite domenii?
Daca ai bifat tot ce e scris mai sus, te rugam, trimite-ne CV-ul tau!

In prezent avem disponibile doua posturi de Media Analist, cu ce te vei ocupa?
• Vei monitoriza presa scrisa, audiovizuala si online
• Vei identifica materialele de interes pentru clientii nostri si vei redacta scurte sumare pentru materialele selectate
• Vei grupa materialele si vei redacta raportul de monitorizare respectand caracteristicile fiecarui client
• Vei transmite raportul avand grija ca la client sa ajunga doar materialele de interes

Cine suntem?
Suntem agentia de monitorizare a viitorului, avem colegi tineri si suntem o echipa entuziasta.
Ce oferim?
Oferim un mediu de lucru placut, cafea din abundenta, program flexibil si acces nelimitat la informatii de ultima ora. Intre timp ne poti cunoaste mai bine pe www.klarmedia.com

Program de lucru:
2 saptamani pe luna (una libera – una lucrata) – program de noapte 9 ore
6 ore pe zi cu ora de incepere a programului 15:00 sau 11:00.