Analist Logistica KPI

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Analizeaza si prelucreaza datele furnizate in sistemele informatice ERP si WMS
• Furnizeaza rapoarte periodice privind statusul de indeplinire KPI actual versus target pentru personalul din logistica
• Creeaza si intretine bazele de date referitoare la activitatea personalului din logistica
• Verifica acuratetea si consitenta datelor referitoare la monitorizarea KPI
• Parametrizeaza KPI in sistemele informatice
• Organizeaza instruiri periodice privind mecanismul de aplicare a sistemului de bonus
• Participa activ la implementarea, monitorizarea si optimizarea mecanismului de aplicare a sistemului de bonus

CERINTE

• Studii superioare, de preferinta economice
• Bune cunostinte operare MS Office (Excel nivel mediu – avansat)
• Carnet conducere categoria B
• Minimum 1- 2 ani in activitati similare
• Capacitate de organizare si planificare a activitatii

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial atractiv
• Mediu de lucru placut
• Oportunitati de dezvoltare profesionala

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro