Analist Credite Persoane Juridice

LIBRA BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Analiza dosarelor de credit;
-Identificarea principalelor elemente de risc;
-Elaborarea rapoartelor de risc;
-Suport acordat sucursalelor pentru aplicarea corecta a normelor si procedurilor.

CERINTE

-Absolvent al unei facultati cu profil economic;
-Cunostinte de analiza financiara si contabilitate;
-Capacitate de analiza si sinteza;
-Capacitate de adaptare si lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

-Conturarea unui brand personal - pentru ca oferim posibilitati reale de promovare dupa numai 6 luni de la angajare
-Sansa de a te face remarcat - pentru ca la noi initiativa si implicarea sunt valorizate
-Meritocratie - pentru ca performanta ta este recunoscuta si apreciata corespunzator

Asteptam C.V.-urile dvs. pe fax la: 021/2306565 sau e-mail la: jobs@librabank.ro
Aplicatiile vor fi tratate cu maxima confidentialitate.
Numai candidatii eligibili vor fi contactati.

Misiunea LIBRA BANK este sa ofere pachete si solutii financiare moderne, flexibile, eficiente si de calitate, care sa se potriveasca nevoilor tale financiare. Pentru aceasta, iti punem la dispozitie o echipa de oameni talentati si motivati, pregatiti sa te asiste. Este convingerea noastra ca succesul si performanta in mediul bancar se realizeaza nu doar prin oferirea de servicii de calitate ci, mai ales, prin construirea unor relatii si parteneriate financiare de lunga durata cu clientii nostri. De aceea, LIBRA BANK este mai mult decat o institutie, este un partener financiar, care te asculta, te intelege si iti ofera solutiile cele mai potrivite.