ANALIST CREDITE PERSOANE FIZICE JUNIOR - Sediul Central

ALPHA BANK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Absolvent invatamant superior sau student in an terminal;
Experienta profesionala in aria creditarii persoanelor fizice constituie un avantaj;
Abilitati operare PC (Microsoft Office);
Cunostinte limba engleza;
Abilitati de analiza si spirit de lucru in echipa;
Persoana organizata si motivata sa isi construiasca o cariera in banca.

BENEFICII OFERITE

Aplicantii vor avea oportunitatea sa se alature unei organizatii renumite, in continua crestere si vor beneficia de oportunitati de dezvoltare a carierei si un mediu excelent de lucru.

ALPHA BANK ROMANIA apartine unuia dintre cele mai mari grupuri financiare din Grecia, Alpha Bank Group, cu o experienta de peste 130 de ani in sectorul bancar. ALPHA BANK ROMANIA , prima banca straina ce a venit in Romania dupa anul 1990, ofera o gama larga de produse si servicii bancare pentru persoane fizice, cat si solutii complexe de finantare pentru corporatii.

In concordanta cu strategia de dezvoltare a bancii pe piata din Romania, ne extindem echipa atat in Bucuresti cat si in tara.

Toate CV-urile vor fi pastrate in conditii de confidentialitate. Doar candidatii ale caror aplicatii sunt selectate vor fi contactati pentru interviu.