Analist calitativ (marketing research)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul nostru presupune coordonarea activitatilor din Departamentul de Analiza Calitativa; supervizarea si participarea la elaborarea metodologiei de lucru; supervizarea si redactarea rapoartelor de cercetare; participarea la intalnirile cu clientii in vederea elaborarii planului de cercetare si a prezentarii rezultatelor; comunicarea cu clientii pe tot parcursul contractului; elaborarea de propuneri de cercetare calitativa in functie de cerintele clientului; implicare activa in marirea protofoliului de clienti al companiei.

CERINTE

experienta in cercetarea de piata de cel putin 2 ani (focus grupuri, interviuri in profunzime), excelente abilitati de comunicare, sinteza si analiza, spirit inovativ, fluenta in limba engleza (scris, vorbit), capacitate de gestionare eficienta a situatiilor de criza, absolvent de ASE sau Sociologie, orientat pe rezultate, bune cunostinte a pietei de media si advertising din Romania si viziune de ansamblu, persoana proactiva, cu multe initiative si sistem solid de valori.

BENEFICII OFERITE

Ce iti oferim in schimb?

Dezvoltare profesionala intr-un mediu placut, motivant si profesionist, transfer de know-how permanent, plan de cariera, motivare si dezvoltare, salariu atractiv si bonusuri de performanta; training continuu, raport echilibrat program de lucru-timp liber.

Te asteptam alaturi de noi!