Analist calitate design

RENAULT TECHNOLOGIE ROUMANIE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea activitatii de control a calitatii in departamentul Design;
Coordonarea proiectelor de calitate ( evaluarea pietii, definirea obiectivelor noilor proiecte);
Implementarea managementului de calitate in fabricile Renault;
Coordonarea furnizorilor.

CERINTE

Absolvent facultate Politehnica, Arhitectura, Arte Plastice;
Experienta in domeniul auto poate fi un avantaj;
Limba engleza fluent, limba franceza poate fi un avantaj;
Simt artistic dezvoltat;
Orientare care detalii;
Spirit de echipa;
Capacitatea de a lucra in transversal.

Renault Technologie Roumanie este noul centru de dezvoltare si cercetare in domeniul ingineriei Renault. Prezent in 118 tari si reprezentand prima marca europeana, Renault este astazi al patrulea constructor mondial prin alianta cu Nissan.
Viitorilor angajati le oferim oportunitatea de a evolua profesional, de a se forma pe parcursul carierei si de a lucra intr-o companie cu un mediu de lucru placut.