Administrator site online

PARIS MILAN BRANDS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administrare site si pastrarea informatiilor zi
Fotografierea si adaugarea de produse pe site, modificare preturi etc.
Consiliere si gestionare clientela prin telefon, email, social media
Atitudine proactiva
Capacitate de a dezvolta si a întreține relații cu furnizorii si clienții
Contabilitate primara – minimala (facturare, listare, organizare la final de luna)
Pregatire colete pentru livrare prin curier
Negociere si vanzare de produse de siguranta mecanica

CERINTE

Experientea in gestionarea unui magazin online
Cunostine bune de editare grafica preferabil Photoshop..sau alte programe de prelucrare grafica