Ambalatori / pickers / Preparatori comanda

Gel Logistic Staffing

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ne marim echipa ! Alature-te colegilor ce isi desfasoara activitatea intr-unul din cele mai mari depozite situate la Km 23 (autostrada Bucuresti-Pitesti) pentru a lucra intr-un mediu dinamic, cu munca rasplatita pe masura !

CERINTE

• O prima experienta in depozit
• Usurinta in utilizarea scanner-ului si a lizei electrice
• Punctualitate, seriozitate
• Implicare si rezistenta la efort

BENEFICII OFERITE

• Salariul brut 1740 ron/luna
• Bonuri de masa 15 ron/zi
• Bonus de performanta
• Ore suplimentare platite 175%, ore lucrate pe tura de noapte 125%
• Decontarea unui abonament lunar de transport RATB sau Metrorex
• Naveta gratuita din Bucuresti, din judetul Dambovita (Jugureni-Petresti-Uliesti-Croitori-Ragu) si judetul Giurgiu (Cosoba- Joita-Bicu-Sabareni-Zurbaua-Dragomiresti vale-Dragomiresti-Deal)

Créé en 2010 près de Lyon, GEL Groupe est devenu en quelques années le spécialiste des services innovants dans le secteur des ressources humaines grâce à 4 dispositifs principaux : GEL, Equip’, Jobweb et Flexicurity.