Ambalator manual

Austria Card

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza receptia cantitativa a cardurilor in baza foii de comanda/aviz de insotire;
- Ambaleaza produsele în conformitate cu standardele de calitate stabilite si specificate in comanda de productie;
- Numara cutiile si le sigileza conform instructiunilor de lucru;
- Inregistreaza comenzile in programul de productie si completeaza formularele de la masina;
- Asigura depozitarea cardurilor ambalate pe locatii in depozit,conform instructiunilor de lucru si destinatie;
- Distruge rebuturile conform specificatiilor.

CERINTE

- Studii medii;
- Cunostinte minime de limba engleza;
- Cunostinte medii de PC;
- Experienta minim 2 ani de lucru in productie (tipografia/legatoria prezinta avantaj);
- Seriozitate si atentie la detalii;
- Disponibilitate pentru program de lucru in 2 schimburi,

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Bonuri de masa;
Transport decontat;
Mediu de lucru curat si competitiv.

Austria Card SRL companie ce activeaza in domeniul productiei si personalizarii cardurilor bancare