Lucrator depozit

JAD FLAMANDE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:

- colectarea si ambalarea produselor in mod corespunzator
- aranjarea produselor in depozit
- incarcarea si descarcarea produselor in/din masini
- inregistrarea in sistemul de gestiune a fluxurilor de marfa

CERINTE

Candidatul ideal:

- responsabil, comunicativ si cu spirit de echipa;
- fara cazier;
- cu bune cunostinte de utilizare a calculatoarelor si internetului;
- conditie fizica buna.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

salariu incepand de la 1700 Lei + bonuri 300 lei pentru primele 3 luni
carte de munca
decontare transport
ore suplimentare platite
acordarea de concediu in limitele prevazute de lege si zile libere

de sarbatorile legale
locatie langa statia de metrou Petrache Poenaru-Grozavesti ,

complex industrial Sema Parc
program de lucru de luni - vineri, 9-17:30, cu pauza 30 min

www.jadflamande.ro este un canal de promovare a catorva branduri pe care firma noastra Jad Flamande le reprezinta in Romania.
Echipa noastra s-a constituit pentru a contribui creativ si practic la implinirea dorintelor celor mai indraznete. Ne straduim sa facem viata mai frumoasa tuturor celor care cauta produse inedite si inovative, sa le împlinim asteptarile, sa ii delectam si sa ii surprindem placut cu produsele și serviciile noastre. Am selectat game cu produse de top am ales cele mai ingenioase si mai atragatoare cadouri si aducem bucurie si incredere in primii pasi la scoala.
Daca vrei sa fi parte din echipa noastra noi putem asigura oportunitatii de crestere si dezvoltare în interiorul organizatiei (departamentul online,Marketing, Financiar si Contabilitate) precum si oportunitati de exprimare/dezvoltare a creativitatii.