Alpinist utilitar si electrician

Avantaj Net Developments

Job expirat

RESPONSABILITATI

- alpinist utilitar pentru locuinte cu regim inalt si cladiri de birouri pentru decorarea exterioara a cladirilor (instalatii luminoase, figurine luminoase, ghirlande de brad, etc.).

- electrician pentru realizarea circuitelor electrice pentru decorarea interioara si exterioara a locuintelor si sediilor de birouri.

CERINTE

Cunostinte si experienta in cel putin unul din domeniile prezentate.
disponibilitate de lucru in sistem project based in functie de proiectele desfasurate in perioada 25 nov-23 dec
disponibilitate de lucru in exterior
disponibilitate de lucru pe timp de noapte.

BENEFICII OFERITE

plata/lucrare in functie de complexitate - se discuta la intrevedere

Avantaj Net Developments - agentie de web design&development ce detine in portofoliu numeroase magazine online:

www.floridelux.ro
www.brazidecraciun.ro
www.coroane.ro
www.magazin-solduri.ro
www.huse-telefoane.ro
www.dsmcosmetics.ro