Ajutor Programator - proaspat absolvent automatica, matematica-informatica

NET Rom Business SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza bannere simple
- modifica textele de pe web site-uri
- adauga poze si alte informatii pe siteuri
- comunica cu celelalte departamente ale companiei pentru realizarea optima a solicitarilor acestora
- Trimiteti Cv-ul la adresa: office [at] netromania.ro.

CERINTE

Proaspat absolvent Automatica, Matematica-Informatica!

- cunoasterea unuia dintre urmatoarele limbaje de programare : HTML, XHTML, CSS sau Javascript.
- Abilitati de utilizare a cel putin doua programe dintre urmatoarele : Adobe Photoshop, Paint Shop Pro, Macromedia Freehand, Adobe Illustrator, Corel Draw, Adobe PageMaker, Adobe InDesign, Flash.
- creativitate, organizare, seriozitate, atentie la detalii
- respectarea termenelor limita

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- Telefon, Calculator

NET ROM BUSINESS are 13 ani experienta in afacerile pe Internet, avand peste 1000 de site-uri lansate. Echipa noastra este apta sa dezvolte solutii web profesionale, activitati de promovare pe web, proiecte tip e-commerce pentru partenerii locali si straini.