Ajutor de gestionar

SC MIRAL INSTAL COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se subordoneaza gestionarului/directorului de logistica;
Administreaza si organizeaza activitatea in depozit;
Manipulare marfa.
Tine evidenta stocurilor de marfa din gestiunea de care raspunde;
Inregistreaza intrarile de marfa;
Asigura primirea si receptia produselor;
Raspunde de bunastarea si exploatarea eficienta a bunurilor;
Pregateste livrarea comenzilor conform solicitarilor primite;
Intocmeste raportari specifice turului si returului de marfuri;
Inventariaza si gestioneaza bunurile companiei;
Participa la activitatea de inventar derulata de companie;

CERINTE

Studii medii sau profesionale
Permis de conducere B si CE
Experienta in manipulare marfa - prezinta un avantaj
Cunostiinte MS Office ( World, Excel)
Rezistent la stres
Spirit organizatoric
Aptitudini inventariere si calcul
Capacitate buna de comunicare
Fara cazier

BENEFICII OFERITE

Salariu 3.400 lei + bonusuri lunare
Prima de Paste si de Craciun
Cazare in caminul societatii pentru cei din provincie
Loc de munca stabil si de durata

Miral Instal Company isi desfasoara activitatea in domeniul constructiilor (retele si instalatii gaze naturale, apa/canal, termice, sanitare,refaceri rutiere) inca din anul 2003.