Ajutor de Frizer Canin

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Spalarea animalelor;
- Oferirea suportului necesar frizerului;
- Curatenia la locul de munca de fiecare data cand este nevoie;
- Urmarirea frizerului si intelegerea tehnicilor de tundere;
- Discutia cu clientul.

CERINTE

Cerinte:
- Persoana comunicativa si deschisa;
- Persoana iubitoare de animale;
- Minim 12 clase;
- Persoana dornica sa invete meseria de frizez canin;
- Persoana atenta la detalii si rezistenta la stress;
- Persoana care sa poata sta in picioare 9 ore / zi;
- Atenta la nevoile clientului si reconfimarea cu acesta pentru a se asigura ca s-a inteles.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Locatie : Morarilor primele 3 luni, urmand ca dupa aceea sa fie transferat daca doreste;
- Salariu fix + bonusuri;
- Program 12:00 la 20:00 sau 21:00, cu 5 zile lucratoare de marti pana sambata;
- Mediu de lucru placut;
- Dezvoltare profesionala la locul de munca.

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro