AJUSTOR MECANIC

OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania de recrutare si selectie Obiettivo Lavoro Romania, parte a celui mai mare grup italian de gestionare a resurselor umane Obiettivo Lavoro SpA - Agenzia per il lavoro selecteaza pentru angajare in toata ITALIA:

Ajustor Mecanic

- Productie de masini ustensile pentru mecanica de mari dimensiuni (strunguri, masini de gaurit ecc).

CERINTE

Cerinte:
- experienta in de montaj mecanic specializat
- cunostinte desen tehnic
- experienta in operatiuni de strungarie, frezare si modificare de intretinere generala a utilajelor in functie de diversele anomalii de montaj
- se cere cunoasterea instrumentelor de masurare comune: calibru, micrometru, nivela centesimala, colimator traditional sau laser

Preferabil (dr nu esential): conoasterea schemelor hidraulice si electrice
(Nota: cablajul electric si partea oleodinamica va fi efectuata de tehnici specifici)

BENEFICII OFERITE

- Contracte de munca pe o perioada determinata (de la 3 luni la 1 an – cu posibilitate de prelungire)
- Conditii legale de munca
- Salariu motivant (pana la 1400 de Euro)

DESCRIEREA FIRMEI

Obiettivo Lavoro Romania srl desfasoara activitati de:
- Selectie si plasare a fortei de munca in Romania
- Agentie de munca temporara in Romania
- Recrutare si selectie de forta de munca pentru strainatate