AGRICULTOR IN SERA AUSTRIA ORASUL MOOSBURG

JOB SOLUTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia are zilnic oferte noi de munca.
Daca nu v-ati decis inca pentru ce agentie sa optati ca intermediar pentru gasirea unui loc de munca in strainatate, Agentia Job Solution este cu siguranta cea mai buna alegere.In agentia noastra avem acces individual la fiecare client. Asistentii nostri incearca sa consulte si sa indrume la alegerea locului de munca.In agentia noastra sunteti intodeuna bineveniti.

- sadirea
- diferite lucrari de intretinere
- ridicarea sacilor

IMPORTANT:
NU TRIMITETI CV-URILE D-VOASTRA PRIN MYJOB PENTRU CEI INTERESATI VA RUGAM SA COMPLEATI FORMULARUL DE INREGISTRARE PE SITE-UL NOSTRU WWW.WORKINEU.RO SI SA PLATITI TAXA RESPECTIVA FIECAREI TARI PENTRU A VA INREGISTRARA IN BAZA NOASTRA DE DATE
FIRMA NU PERCEPE COMISIOANE PENTRU INTERMEDIEREA LOCURILOR DE MUNCA ACESTEA FIIN IN TOTALITATE ACHITATE DE CATRE ANGAJATOR

CERINTE

Disponibil de a lucra ore suplimentare(ORELE SUPLIMENTARE SUNT PLATITE ), Flexibil si dornic sa experimenteze ceva nou

BENEFICII OFERITE

500 - 1000 EURO / luna

DESCRIEREA FIRMEI

FIRMA DE INTERMEDIEREA LOCURILOR DE MUNCA IN STRAINATATE
Agentia Job Solution este o agentie Slovaca de plasarea fortei de munca pentru cetatenii slovaci cehi si romani.Agentia Job solution colaboreaza pentru plasarea fortei de munca cu agentii si din Cehia, Germania, Italia ,Slovacia , Grecia ,Cipru, si Austria.Principalele ramuri catre care se orienteaza agentia noastra sunt: constructiile,gastronomia, activitati hoteliere,industrie grea, alimentatie publica si agricultura,Agentia lucreaza cu acordul Ministerului Muncii Solidaritatii si a Familiilor din Republica Slovaca nr:AA/2006/3699/11526