AGENTIE DE TURISM ANGAJEAZA, Director Vanzari

Romantic Travel SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea intregii activitati de vanzari a companiei;
- Stabilirea obiectivelor pe termen scurt, mediu, lung pentru fiecare persoana pe care o are in subordine;
- Intocmire si urmarire targeturi de vanzari;
- Mentinerea legaturii cu clientii si furnizorii;
- Marirea portofoliului de clienti, existenta unui portofoliu de clienti prezinta avantaj;
- Utilizarea sistemelor de rezervari si sitemelor de distributie;
- Intocmirea si gestionarea bugetului;

CERINTE

- Studii superioare, prezinta avantaj alte calificari in domeniul turismului;
-Limba engleza la nivel avansat+ una dintre urmatoarele limbi, la nivel mediu: franceza/ spaniola/ italiana/ greaza/germana
- Experinta minim 3 ani in functii de conducere;
- Experienta minim 5 ani in comercializare servicii(touroperator, agentie, linie aeriana, sistem rezervari);
- Cunostinte solide de legislatie turistica;
- Bune cunostinte de geografie si piete turistice externe;
- Cunostinte avansate de tehnici de vanzare si distributie;
- Persoana cu excelente abilitati de comunicare si coordonare, hotarata, responsabila, organizara, rezistenta la stres, dispusa la munca pe teren, nefumatoare;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial foarte atractiv in functie de pregatire;
- Masina de serviciu, telefon laptop;
- Bonusuri anuale in functie de performante;

Turoperator specializat in comercializarea de pachete turistice in Europa cu autocarul.Retea de distributie cu acoperire nationala