agenti vanzari D2D

MARCU GHE. IOAN-MIHAI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

07-03-2017 | EXPIRA LA 06-04-2017

Job expirat

RESPONSABILITATI

1DomeniuVanzariNivel experienta1 - 2 aniTip contractFull-timeNivel studiiLiceuNivel salarialConfidentialLocalitateBaia MareBistritaBrasovSfantu GheorgheSibiuTaraROMANIAValabilitate13-02-2017 : 15-03-2017Vizite 34
La acest job au aplicat 4
candidati.

Daca aplici, vei fi pe locul
5 in lista candidatilor.
Alege sa fii primul!

Postat la: 13-02-2017 Doresti joburi similare pe e-mail? Click aici




Responsabilitati
Cum arată o zi la noi:
- Vei avea o gaşcă de prieteni cu care vei face echipă şi un coleg mai înţelept, căpitanul echipei, care îţi va împărtăşi secrete din situaţiile cu care s-a confruntat pe teren;
- Căpitanul de echipă va avea permanent grijă de tine, va observa cu cât talent te mişti pe teren şi îţi va propune un program de antrenament personal;
- Vei fi dotat cu echipament beton (uniformă, tabletă, acces la orice informaţie legată de ofertele în curs şi te asigur că sunt ofertele cele mai tari ale momentului);
- Clienţii tăi sunt portofoliul tău, ei doar pe tine te vor căuta dacă vor mai mult;
- Antrenamentele vor fi permanente şi te vor ajuta să devii din bun, excelent ca jucător în echipa Telekom.


CERINTE

Cerinte:

- Foarte bune abilitati de comunicare si ascultare activa, orientare catre client, rezultate si solutii
- Dinamism, abilitati organizatorice
- Cunostinte generale despre piata de telecomunicatii
- Experienta in domeniu constituie un avantaj


BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- Recompensa financiara: salariu fix, comision din vanzari si bonus pentru indeplinirea targetelor
- Posibilitatea de promovare intr-una dintre cele mai importante companii din Romania
- Auto de servici
- Tableta
- Telefon
- Comisioane
- Bonus de performanta
- Trainig de specialitate ( Scoala de vanzari Telekom, MSEEP )
- Diferite premii pentru performanta
- Plan de cariera
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Mediu de lucru dinamic si antrenant.


DESCRIEREA FIRMEI

Daca iti doresti un job in care performanta ta sa fie direct corelata cu venitul obtinut? Doresti sa- ti dezvolti o cariera in vanzari directe si sa ai parte de pregatire profesionala teoretica si practica in acest domeniul? Vrei sa castigi un comision de minim 100 lei brut pentru fiecare client nou abonat? "