AGENTI VANZARI CALL CENTER - PUBLICITATE ONLINE - BUCURESTI

ROEXPO WEB

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Stabilirea de contacte noi din domeniul rezervat si introducerea acestora in baza de date.
- Contactarea persoanelor de decizie din companii (Marketing manager, PR. General Manager etc.)
si trimiterea ofertelor catre acestia.
- Incheierea de contracte cu respectivii clienti

Structura portalurilor B2B poate fi accesata la adresa www.roexpo.ro sau www.expomedical.ro
Exista un total de 12 portaluri de afaceri, fiecare specializat pe un anumit domeniu.
Avem 3 cataloage tiparite cu aparitie anuala sau bianuala si mai multe aparitii media

CERINTE

Cautam pentru completarea colectivului nostru persoane care care indeplinesc urmatoarele conditii:

- stiu sa poarte o discutie telefonica, au o voce placuta si dictie buna
- stiu sa trimita oferte prin e-mail si sa redacteze un text
- sunt deschise spre a invata lucruri noi si sunt pozitive

Experienta anterioara in domeniul vanzarilor, call-center etc.
constituie un avantaj dar nu e un criteriu decisiv.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:

- Un venit care creste in functie de realizari, prime de performanta
- Smartphone cu minute nelimitate, calculator, internet
- Un mediu de lucru placut.

Birourile noastre sunt pe Calea Serban Voda 180, la 100m de metrou Tineretului

ROEXPO are deja 8 ani de experienta in domeniul publicitatii online si tiparite.
Cele mai mari companii ne-au acordat increderea lor si sunt clientii nostri inca de la inceput.

ROEXPO reprezinta cele mai importante portaluri B2B din Romania, acoperind 95% din domeniile de activitate.

ROEXPO asigura promovarea clientilor prin: cataloage tiparite, ghiduri, cele 12 portaluri, facebook, mailing etc.

ROEXPO functioneaza ca o agentie de publicitate full service, realizam tot ceea ce reprezinta imaginea clientilor nostri: corporate identity, pliante, cataloage, bannere, pagini web.