Agenti securitate - verificatori/securitate perimetrala

S.C. Global Security Sistem S.A. - Rompetrol Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agent securitate - Verificator:

Verifica cu un scanner si manual continutul coletelor primite si expediate. Asigura securitatea operatiunilor de aprovizionare. Previne furturile din incinta depozitului si sustragerile de valori in timpul si in afara operatiunilor de aprovizionare.

Agent securitate - securitate perimetrala:
Asigura securitatea perimetrului exterior al depozitului, de importanta critica fiind controlul accesului in perimetrul depozitului. Patruleaza perimetrul si previne orice tentativa de furt sau patrundere neutorizata in perimetrul depozitului.

Pentru programari interviuri si detalii: 0722 284 593

CERINTE

Pentru a ocupa acete posturi este nevoie de :
-integritate, onestitate, bun simt
-minimum invatamantul obligatoriu de 10 clase, preferabil liceu
-minima experienta in domeniul paza
-preferabil certificat de calificare si/sau atestat pentru meseria de "Agent paza si ordine"
-putere de munca si stare de sanatate buna

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial:
-salariu lunar brut 1200 lei (~880-900 lei in mana)
-transport gratuit la si de la locul de munca
-analize medicale gratuite la angajare si periodic
-beneficii suplimentare pentru performata
-curs calificare gratuit pentru incepatori
-trainig gratuit pentru posturile cu responsabilitati deosebite.

Global Security Systems, infiintata in 1999, este o companie privata de servicii de paza si protectie. Din anul 2002 a devenit parte a Grupului Rompetrol, care detine 51% din actiunile companiei.

GSS este unul dintre membrii fondatori si principalii sustinatori ai Asociatiei Romane a Industriei de Securitate, asociatie care respecta si impune standarde profesionale de varf. Acestei calitati i se adauga si recunoasterea, in calitate de membru, al Fundatiei Internationale a Ofiterilor de Paza si Protectie din SUA.

Global Security Systems asigura paza si protectia unor obiective industriale din domeniul petrolier - rafinarii, conducte de transport produse petroliere, statii de benzina, depozite de petrol si produse petroliere, dar si pentru alte categorii de locatii industriale.

Compania opereaza in Bucuresti si in cele 14 subsidiare din Romania prin mai mult de 700 de agenti de paza si securitate, pompieri, tehnicieni ai sistemelor de securitate electronica precum si alte categorii de personal prestator de servicii.

Global Security Sistem este shareholder si subsidiara a A.S. Advanced Security AG, companie germana cu sediul la Munchen, cu 28 de subsidiare in majoritatea tarilor din Uniunea Europeana, la acestea mai adaugandu-se Rusia, Turcia, Bosnia-Hertegovina.

S.C. Global Security Systems S.A
Sediu social: Bucuresti, Calea Victoriei, nr 222, Bloc D6, etaj 1, camera 104
Punct de lucru: Bucuresti, str. Ilie Gripescu, nr. 1, sector 5
Centrul operational Constanta: DJ 226, Km 23, Navodari, Jud. Constanta