Agenti interventie Rapida in Bucuresti

DAB FIRE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura interventia la obiective;
- Interventie in caz de incidente;
- Cunoasterea locurilor si punctelor vulnerabile din perimetrul obiectivului, pentru a preveni producerea oricaror fapte de natura sa aduca prejudicii unitatilor pazite;
- Cunoasterea si respectarea consemnului general si particular, Legea 333/2003 cu completarile si modificarile ulterioare, fisa postului si toate regulamentele specifice activitatii pe care trebuie sa o desfasoare.

CERINTE

- Detinerea atestatului de Agent Paza si Ordine(obligatoriu),
- Experienta anterioara in domeniu (constituie un avantaj);
- Vigilenta si capacitatea de a retine detalii semnificative;
- Seriozitate, constiinciozitate, respectarea stricta a regulilor si procedurilor;
- Conduita ireprosabila in relatiile cu clientii, publicul si angajatii companiei;
- Capacitate de a evita, aplana si rezolva conflictele aparute pe timpul executarii serviciului;
- Rezistenta la stres si efort fizic
- Fara antecedente penale.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant;
Posibilitatea dezvoltarii in cariera;
Colectiv dinamic.

Relatii la telefon 0786014803 sau trimiteti CV la mail sergiu.cojocariu@dabsecurity.ro .

Suntem o companie aflata intr-o continua dezvoltare, care ofera servicii la nivel national, iar din 29.05.2013 detinem aviz pentru dispecerat cu acoperire la nivelul intregii tari. Servicii de care beneficiaza companii de prestigiu din Romania. Pe piata serviciilor de monitorizare din Romania suntem una dintre putinele societati care asigura un timp mediu de 3-5 minute al interventiilor.