Agenti imobiliari / Consultanti

CENTURY 21 Decebal

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intermedierea tranzactiilor imobiliare
- Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
- Administrarea bazei de date cu tranzactii, clienti si parteneri
- Consultanta imobiliara si asistenta in vederea obtinerii de finantari
- Raportarea activitatii

CERINTE

- Experienta minima: nu este necesara
- Studii superioare, cunostinte avansate de operare PC
- Abilitati de munca in echipa, persoana dinamica si sociabila
- Abilitati de negociere si comunicare
- Permis de conducere categoria B, optional

BENEFICII OFERITE

Posturile vacante sunt disponibile in cadrul agentiei CENTURY 21 Decebal, deschisa in B-dul Decebal, sectorul 3 al capitalei.
CENTURY 21 Decebal face parte din cea mai mare retea de agentii imobiliare din lume cu aproximativ 7.700 de agentii detinute si administrate independent, 121.000 de brokeri si agenti in 72 de teritorii si tari din toata lumea.
Agentiile din reteaua CENTURY 21 ofera servicii imobiliare complete, la standarde internationale, atat clientilor din tara noastra cat si din strainatate.
Beneficii:
- Posibilitatea dezvoltarii profesionale intr-o organizatie de talie mondiala
- Mediu de lucru dinamic si motivant
- Programe periodice de pregatire
- Programe de premiere si recunoastere la nivelul Retelei
- Schema de comisioane competitiva si salariu, dupa caz
- Telefon si autoturism, dupa caz
- Alte beneficii în functie de performanta