AGENTI EXCLUSIVI - CONSILIERI STIINTIFICI

Salveo Biotechnology SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Pentru imbunatirea si consolidarea retelei noastre comerciale in Romania, angajam: AGENTI EXCLUSIVI - CONSILIERI STIINTIFICI in urmatoarele orase: BUCURESTI, IASI, CLUJ-NAPOCA, TIMISOARA, CONSTANTA, CRAIOVA, GALATI, BRASOV.

Activarea in domeniul VANZARI prin atribuirea unei zone teritoriale de competenta exclusiva, in care sa promovati serviciile noastre, in special prin consultarea doctorilor, dar cu posibilitatea de a intra in contact direct cu structurile private interesate si/sau cu clientul final.

Colaboratorii selectati vor beneficia de cursuri de formare initiala (training)

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

CERINTE ESENTIALE:
- Abilitati interpersonale excelente
- Orientarea puternica catre rezultat
SI CELE PREFERENTIALE:
- Experienta de lucru in sectorul conservarii celulelor stem si/sau sectorul farmaceutic.
ALTE CERINTE:
- Cunostinte in domeniul ginecologiei/obstetricii si/sau sectorul farmaceutic
- Cunoasterea pachetului Office (Word, Excel etc.)
- Automobil personal

Salariul si tipul contractului vor fi evaluate individual, in dependenta de experienta si potentialul candidatului.

Salveo Biotechnology SA este o companie de top elvetianain plina dezvoltare cu sediul in Geneva. Salveo Biotechnology SA activeaza in sectorul biotehnologic la nivel european, oferind familiilor servicii de cea mai inalta calitate legate de stocarea celulelor stem, realizarea analizelor genetice si alte servicii aferente.