Agenti de vanzari

Romelius Associates

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie internationala de call center cauta tineri dezinvolti cu abilitati de comunicare, vorbitori de limba engleza avansat, care doresc sa acumuleze experienta in domeniul de vanzari, alaturi de o echipa tanara si entuziasmanta.

CERINTE

- cunoastere avansata a limbii engleze
- studii medii
- abilitari bune de comunicare si vanzare
- bun negociatori, spontani si increzatori in sine
- experienta in relationarea cu clientii reprezinta un avantaj
- experienta in vanzari sau in companii on-line reprezinta un avantaj
- Italiana/Franceza/Araba/Spaniola sau oricare alta limba reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Salariu de siguranta 400 euro + BONUSURI FOARTE MARI
- Salariu mediu de 700 euro sau mai mult in functie de performanta
- climat de lucru modern, tanar si placut cu program de la 10.00-19.00, de luni pana vineri

Companie internationala de call center. Ca angajat al firmei noastre te vei bucura de o munca intr-un mediu placut, tanar, training-uri de specialitate, bonusuri speciale si multe alte beneficii.