Agenti de vanzari

All Foods Co

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentul de vanzari negociaza contractele si raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu;

- Raspunde de intocmirea documentelor de livrare (facturi fiscale in conformitate cu acordurile incheiate cu clientii), incasari si plati in numerar;

- Urmareste atragerea permanenta de noi clienti;

- Urmareste realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit;

- Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii organizatiei;

- Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor

CERINTE

- Cunostinte in legatura cu domeniul agricol - import/export fructose si legume
- Absolvent studii superioare
- Cunoasterea unei limbi straine de circulatie, preferabil limba engleza
- Isi stabileste prioritatile in raport cu cerintele potentialilor clienti si Directorului de vanzari si achizitii
- Disponibil pentru deplasari intern / extern.

Companie internationala cu profil agricol, ce se ocupa de import/export fructose si legume.