AGENTI de securitate in SECTORUL 4

SSG SECURITY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa faci parte dintr-o echipa de profesionisti?

Iata ce iti oferim:
- Medicina muncii GRATUIT
- Cursul pentru atestare profesionala GRATUIT
- Tinuta de serviciu GRATUIT
- Salarii motivante si platite la timp
- Reale posibilitati de dezvoltare in cadrul firmei

Te asteptam!
contact@ssg.ro , telefon 0725 500 510

CERINTE

Apt medical
studii medii
Persoana responsabila, disciplinata, punctuala

BENEFICII OFERITE

1300 lei

SSG Security este o firma de paza si protectie cu capital integral romanesc privat, avand ca obiectiv principal de activitate atat insotire persoane, paza si protectie personala, transport valori, exploatarea mijloacelor tehnice antiefractie, interventie rapida in eventualitatea unui eveniment, activitati de investigatie, protectie a bunurilor si a persoanelor, cat si paza obiectivelor, bunurilor, valorilor, oferind in acelasi timp servicii de consultanta in domeniu.