AGENTI de securitate in SECTORUL 3

SSG SECURITY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigurarea pazei bunurilor si securitatii persoanelor stabilite prin contract intre firma de paza si beneficiar.
Activitatea viitorilor angajati se va desfasura in spatii comerciale.

CERINTE

Studii minime - scoala generala finalizata(8 clase)
Cazier judiciar fara înscrisuri
Apt de munca din punct de vedere medical
Persoana responsabila, punctuala, disciplinata

BENEFICII OFERITE

Curs de atestare GRATUIT*
Medicina muncii GRATUIT*
Tinuta de serviciu GRATUIT*

SSG Security este o firma de paza si protectie cu capital integral romanesc privat, avand ca obiectiv principal de activitate atat insotire persoane, paza si protectie personala, transport valori, exploatarea mijloacelor tehnice antiefractie, interventie rapida in eventualitatea unui eveniment, activitati de investigatie, protectie a bunurilor si a persoanelor, cat si paza obiectivelor, bunurilor, valorilor, oferind in acelasi timp servicii de consultanta in domeniu.