Agenti de securitate in Bucuresti

DAB SECURITY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam urgent agenti/agente de securitate,dispecere video,pentru obiective din Bucuresti sau zonele limitrofe pentru obiective comerciale. Conditii : studii: liceul cu bacalaureat si/sau scoala profesionala; certificat calificare in meseria de “agent de securitate" sau adeverinta de inscriere curs calificare "agent de securitate"; atestat profesional /certificat de competente profesionale (cadrele militare); apt medical si psihologic; disponibilitate de lucru pe timp de noapte si in week-end; fara antecedente penale pentru infractiuni comise cu intentie; aptitudini fizice corespunzatoare; seriozitate, fermitate, disciplina, conduita morala, corectitudine, responsabilitate; rezistenta la oboseala si solicitari efective;
Conditii avantajoase de salarizare si de lucru.Relatii la telefon 0786014803 sau trimiteti CV la mail recrutare.dab@gmail.com .

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Program lucru: o saptamana de la orele 17:00- 14:00 si o saptamana de la orele 14:00:22:00 cu 2 week-enduri libere pe luna .

Suntem o companie aflata intr-o continua dezvoltare, care ofera servicii la nivel national, iar din 29.05.2013 detinem aviz pentru dispecerat cu acoperire la nivelul intregii tari. Servicii de care beneficiaza companii de prestigiu din Romania, cum ar fi Billla, PRAKTIKER,PENNY MARKET, MEGA DISCOUNT XXL. Pe piata serviciilor de monitorizare din Romania suntem una dintre putinele societati care asigura un timp mediu de 3-5 minute al interventiilor. Obligatie pe care ne-o asumam la semnarea contractelor si care poate fi onorata datorita numarului mare de echipaje de interventie pe care societatea le pune la dispozitia clientilor si a unuia dintre cele mai dotate si moderne dispecerate de pe piata firmelor de securitate.