AGENTI DE PAZA in Bucuresti si Ilfov

SSG SECURITY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam agenti de paza pentru spatii comerciale aflate in toate sectoarele municipiului Bucuresti si in judetul Ilfov. Vor fi luate in considerare doar CV-urile transmise pe adresa contact@ssg.ro. Pentru programarea la un interviu puteti suna si la telefon 0725500510. Succes!

CERINTE

Cerinte:
- fara inscrisuri in cazierul judiciar
- apt din punct de vedere medical si psihologic
- persoana responsabila, serioasa, punctuala, disciplinata

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- Medicina muncii GRATUIT
- Cursul pentru atestare profesionala GRATUIT
- Tinuta -GRATUIT
- Salarii motivante si platite la timp
-reale posibilitati de dezvoltare in cadrul firmei

SSG Security este o firma de paza si protectie cu capital integral romanesc privat, avand ca obiectiv principal de activitate atat insotire persoane, paza si protectie personala, transport valori, exploatarea mijloacelor tehnice antiefractie, interventie rapida in eventualitatea unui eveniment, activitati de investigatie, protectie a bunurilor si a persoanelor, cat si paza obiectivelor, bunurilor, valorilor, oferind in acelasi timp servicii de consultanta in domeniu.