Agenti Call Center - Telesales

Adulmec.ro SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal este caracterizat de urmatoarele:

- Aptitudini excelente de comunicare
- Cunoasterea excelenta a limbii romane
- Proactivitate
- Putere de convingere
- Adaptabilitate la situatii noi
- Atentie si capacitatea de a intelege cererile clientilor si de a furniza date exacte si la obiect
- Capacitate de a lucra eficient fara prezenta supervizorului direct

CERINTE

- Persoana organizata, atenta la detalii
- Persoana foarte responsabila, constincioasa in munca
- Capacitate de a urma procedura
- Usurinta in utilizarea unui PC, email si internet browsing
- Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Venit fix + comision in functie de rezultate si seriozitate
- Posibilitatea de a eficientiza timpul tau la maxim

Alte beneficii:
- Se acorda training permanent in domeniu
- Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara, dinamica si competenta

Adulmec.ro este o companie romano-americana ce activeaza pe piata de internet din Romania. Suntem o echipa talentata si energica, concentrata pe a face diferenta in comunitaţile locale. Obiectul nostru principal de activitate este dezvoltarea unor proiecte online. Cele mai importante proiecte ale noastre sunt www.adulmec.ro, www.urbo.ro si www.dealfever.ro. Urbo.ro este un ghid extins al tuturor firmelor din 10 cele mai mari orase din Romania. DealFever.ro este un website ce promoveaza oferte de nerefuzat dedicate femeilor si celor ce le iubesc si doresc sa le arate acest lucru.
Adulmec.ro este cel mai inovativ si cuprinzator agregator de oferte de grup si oferte instant din Romania.
Noi colectam toate ofertele din Romania si ti le prezentam astfel incat tu sa fii cat mai eficient in alegerea celor potrivite tie.